Головна
Новини
Про Інститут
Структура Інституту
Наукові кадри
Публікації
Історія
Конференції
Cпівпраця
Журнал "Регіональна Економіка"
Посилання
Логін:

Пароль:


79026, м. Львів, вул.Козельницька, 4. Тел/факс 70-71-68, irr@mail.lviv.ua

Вебмайстер © Андрій Шевчук

Відкриття торгового центру в м.Львові, Сихівська 16а. Продаж площ.
zamok.lviv.ua
Наукові кадри
Персоналії
Історія
Підготовка кадрів


Кравців Василь Степанович

Доктор економічних наук, професор, директор Інституту регіональних досліджень НАН України.

Народився 11 вересня 1958 року на Івано-Франківщині. У 1980 р. закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка. У 2007 р. у Раді по вивченню продуктивних сил України захистив докторську дисертацію на тему: "Регіональна екологічна політика в умовах становлення ринкової економіки в Україні (теорія, методи, практика)" (автореферат дисертації).

З 1981 р. працює у Львівському відділенні Інституту економіки АН України (з 1994 р. — Інститут регіональних досліджень НАН України), де пройшов шлях від інженера до директора Інституту.

В.С. Кравців — один з ініціаторів та авторів розробки і запровадження в Україні економічних методів управління якістю довкілля, які сьогодні діють у формі зборів за забруднення навколишнього середовища. Під його науковим керівництвом і безпосередньою участю розроблено ряд регіональних програм у сфері екологічної безпеки та рекреаційного природокористування, які затверджені обласними органами влади Західного регіону України. Брав активну участь у підготовці Концепції державної регіональної політики України.

Опублікував понад 100 наукових праць, з них 18 монографій та брошур. Головний редактор журналу "Регіональна економіка" та збірника наукових праць "Соціально-економічні дослідження в перехідний період".